Strona główna » Blog » Szlifierki elektryczne 3M™

Szlifierki elektryczne 3M™

System zapewniający sukces

Łącząc nowe dyski fibrowe 3M™ Cubitron™ II 982CX Pro z nowymi szlifierkami elektrycznymi 3M™ oraz podkładkami do dysków fibrowych 3M™, przejdziesz na wyższy poziom produktywności.

Zalety systemu

Nowe materiały ścierne 3M i narzędzia zostały zaprojektowane pod kątem maksymalizacji wydajności, gdy są używane razem. Każdy z elementów tego unikalnego systemu został zaprojektowany w taki sposób, aby zoptymalizować żywotność, tempo szlifowania i spójność, pomagając zwiększyć produktywność i obniżyć całkowite koszty.

Szlifierki elektryczne 3m

Nowa szlifierka elektryczna jest dostępna w wersjach 115 mm i 125 mm ze stałą lub zmienną prędkością. Zaprojektowane z wytrzymałych elementów szlifierki są stworzone z myślą o trwałości w najtrudniejszych warunkach przemysłowych. To wydajne i trwałe narzędzia, które pomogą w zwiększeniu produktywności.

Cechy:
– Moc: 1900 W;
– Dostępne stałe i zmienne prędkości;
– Ergonomiczna konstrukcja światowej klasy;
– Solidna konstrukcja i elementy zapewniające trwałość w warunkach przemysłowych;
– Ochrona przed przypadkowym włączeniem;
– Regulowana osłona;
– Akcesoria zapewniające maksymalną funkcjonalność i elastyczność;
– Bezpośrednie chłodzenie celem wydłużenia okresu eksploatacji;
– Ochrona przed przeciążeniem;
– Kontrola odrzutu.

WSKAZÓWKA TECHNICZNA:
W połączeniu z podkładkami do dysków fibrowych 3M™ – szlifierki 3M pozwalają zoptymalizować okres eksploatacji produktu i podwyższyć wydajność dysków fibrowych 3M™ Cubitron™ II 982CX Pro.

Podkładki do dysków fibrowych 3M™ zapewnią stabilne podparcie – w sam raz do zastosowań szlifierskich. Aby osiągnąć najwyższą wydajność, zalecamy ich stosowanie z dyskiem fibrowym 3M™ Cubitron™ II 982CX Pro i nową szlifierką elektryczną 3M™.

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami.


Polecane produkty